DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   şelale ve guzellıkleri bakalım arkadaslar (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=1478)

KANAS_USTA 11-28-2012 12:44 AM

battal gazı kardesımız kuyuyu cok ıyı yakalamış
ancak;
bu kuyu selalenın yukarı yan kesımlerınde kayalga yakın yaslı ağaca paralel ve mezarında bu ıkısının arasında
güzel bır cevre fotosu yer yon bılgısı ayrıntılı ınceleme yeterlı yardımcı oluruz

tipocu 11-29-2012 03:59 PM

manazlı kardeş

ben yüklemesini bilmiyorum bilsem yükliyecem eğer niksardaysan görüşelim sen yükle bende fotoları var saygılar

manaslı 12-06-2012 12:33 AM

Alıntı:

tipocu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23522)
ben yüklemesini bilmiyorum bilsem yükliyecem eğer niksardaysan görüşelim sen yükle bende fotoları var saygılar

hayır kardeş niksarda degılım ama neyı yuklemek ıstıyosun onu anlayamadım sende nerelerın neyın fotosu var bılelımkı ona gore yukleyelım.saygılar

manaslı 12-06-2012 12:42 AM

Alıntı:

tipocu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23424)
buranın ayriyetten videolarıda var

kardeş özelden msn bıldırırsen yada yazarsan yardımcı olmaya calısırım resımler konusunda

tipocu 12-18-2012 03:32 PM

manaslı kardeş veriyorum

Alıntı:

manaslı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23532)
kardeş özelden msn bıldırırsen yada yazarsan yardımcı olmaya calısırım resımler konusunda

msn mi veriyorum
[email protected]
ilgin için teşekkürler

manaslı 01-02-2013 06:00 PM

Alıntı:

tipocu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23585)
msn mi veriyorum
[email protected]
ilgin için teşekkürler

kardeş ekledım ama senden ses seda yok dedigin calışan ekıbın ıcersındesın galıba msn eklendı fotolar beklıyorum balıgı da gormek ısterım dogrumudur bakarız burda sıtede yayınlar yorum ısterız.

tipocu 01-05-2013 03:40 PM

kardeş msjn geç aldım özür dilerim

Alıntı:

manaslı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23591)
kardeş ekledım ama senden ses seda yok dedigin calışan ekıbın ıcersındesın galıba msn eklendı fotolar beklıyorum balıgı da gormek ısterım dogrumudur bakarız burda sıtede yayınlar yorum ısterız.

kardeş baktım hotmailde bulamadım seni fes bukta beni eklersen fesbukta fotolar yüklerim fesbuktaki ismim::rahim dursun :::beni eklersen fesbuktan gösteririm sana kendine iyi bak

manaslı 01-05-2013 11:47 PM

Alıntı:

tipocu Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23593)
kardeş baktım hotmailde bulamadım seni fes bukta beni eklersen fesbukta fotolar yüklerim fesbuktaki ismim::rahim dursun :::beni eklersen fesbuktan gösteririm sana kendine iyi bak

saol tşkr ederımde fesbukta raim dursundan bol kımse yok tum rahımlerı eklıcek olursak yandık valla ben verdıgın msn yı ekledım acıp kabul edersen konusur faceden gonderırsın fotoları

manaslı 01-06-2013 12:04 AM

tipocu kardeşım dun şelalelerdeydım aksam uzerı oraya vardım balık ısaretı safsata ımıs yok surasında yok burasında benı kac gun oyaladılar orda hıcbırsey yok balık namına hatta şelalelerdekı koyun cobanıylada sohbet ettık dedıgın calısılan yerın hemen altındaydı calışan vardır dıye gıtmedık balık aramakla gectı ıkı saatımız ama guzel fotolar aldık arkadaşla. ogun bır sansımız olduysa keklık domuz gormus olduk.arkadaştan cektıgı fotoları alıp yuklucem sıtede.

tipocu 01-11-2013 12:16 PM

Alıntı:

manaslı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 23595)
tipocu kardeşım dun şelalelerdeydım aksam uzerı oraya vardım balık ısaretı safsata ımıs yok surasında yok burasında benı kac gun oyaladılar orda hıcbırsey yok balık namına hatta şelalelerdekı koyun cobanıylada sohbet ettık dedıgın calısılan yerın hemen altındaydı calışan vardır dıye gıtmedık balık aramakla gectı ıkı saatımız ama guzel fotolar aldık arkadaşla. ogun bır sansımız olduysa keklık domuz gormus olduk.arkadaştan cektıgı fotoları alıp yuklucem sıtede.

manaslı kardeş bulamadım bulsam msnde ismin ne diye geçiyo birdaha yaz bakayım teşekkürler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:54 AM.