DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   yorumlarınızı bekliyorum (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=1103)

detay 01-03-2009 01:11 AM

yorumlarınızı bekliyorum

Toplam 4 Eklenti bulunuyor.
arkadaslar sizce bunlar nedir

detay 01-03-2009 01:14 AM

arkadaslar carpıve ucgenler aynı kayanın ustunde ve oyukta aynı kayada alt tarafta kusuruma bakmayın yosunları sıyıramadım yorumlarınızı bekliyorum

işaretçi 01-03-2009 11:26 AM

selam detay abi resimleri tam inceleyemedim 1. si resimler ufak burdaki ustalar resimleri kendi pc sine atıp orda dondurur cevirir buyutur kuçultur işaretleri bulur yorumu çizer resimleri tekrar siteye atar 1.si resimleri cekerken su doker seniz direk işaretler cıkar bunu unutmayınız ama 1. resimde ben oda işaretine rasladım x işareti para işaretidir yanında işaret olduğu için ücgen işareti tepe yani tümülüs işaretidir yakınlarında tumuluş işareti varmı ben x ve ücgeni göremedim sizin söylediyinize bianen cevap yazıyorum bide oyuk işaretin 2m etrafında kara taş taş varmı zeminde yada toprak varmı ya abi resim atarken bide uzak resimleseniz boyle durum olmıyacak yani yeri gözümüzde canlandırma olayı olmuyor size rica etsem uzak resimle sudokup resim lermisiniz ve corafi konumu bilginiz kadar yazarmısınız saygı ve selamlarımla 1. resim deki çarpıdan cok ıstavroza benziyor cunku sol ucu biraz daha uzun gibi bunu anlamak için olçmek gerek ve alt taraftada kuyruk işareti var işte su dokuldumu yapılan işaretler öne cıkar cunku taş iz yapıldığı için.tam işaret olmayan yerler de cıkmaz

hira_pc 01-03-2009 11:40 AM

s.a. arkadasım en fazla 20 metre kare cevresinde belki o kadar dahi uzak değildir girişi var toprak altında olan oda mezarı olmalı kayaların güneşin dogusuna bakan yüzlerinde bir giriş var ...
oyugun alt yüzüne dogru arastırmaya baslamalısın... mezar süsü verilmiş altın odasıda olabilir

OPTİMUS 01-03-2009 05:27 PM

Alıntı:

hira_pc Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3231)
s.a. arkadasım en fazla 20 metre kare cevresinde belki o kadar dahi uzak değildir girişi var toprak altında olan oda mezarı olmalı kayaların güneşin dogusuna bakan yüzlerinde bir giriş var ...
oyugun alt yüzüne dogru arastırmaya baslamalısın... mezar süsü verilmiş altın odasıda olabilir

TAMAMİYLE KATIIYORUM USTAM SAĞOLSIN

detay 01-04-2009 02:56 AM

Alıntı:

işaretçi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3230)
selam detay abi resimleri tam inceleyemedim 1. si resimler ufak burdaki ustalar resimleri kendi pc sine atıp orda dondurur cevirir buyutur kuçultur işaretleri bulur yorumu çizer resimleri tekrar siteye atar 1.si resimleri cekerken su doker seniz direk işaretler cıkar bunu unutmayınız ama 1. resimde ben oda işaretine rasladım x işareti para işaretidir yanında işaret olduğu için ücgen işareti tepe yani tümülüs işaretidir yakınlarında tumuluş işareti varmı ben x ve ücgeni göremedim sizin söylediyinize bianen cevap yazıyorum bide oyuk işaretin 2m etrafında kara taş taş varmı zeminde yada toprak varmı ya abi resim atarken bide uzak resimleseniz boyle durum olmıyacak yani yeri gözümüzde canlandırma olayı olmuyor size rica etsem uzak resimle sudokup resim lermisiniz ve corafi konumu bilginiz kadar yazarmısınız saygı ve selamlarımla 1. resim deki çarpıdan cok ıstavroza benziyor cunku sol ucu biraz daha uzun gibi bunu anlamak için olçmek gerek ve alt taraftada kuyruk işareti var işte su dokuldumu yapılan işaretler öne cıkar cunku taş iz yapıldığı için.tam işaret olmayan yerler de cıkmaz

tesekurler eline saglık arkadasım hic yorulmadan yazmısın tesekkurler ama bana uzak elimdeki imkanlarla bunu cekebildim

detay 01-04-2009 02:57 AM

arkadaslar tesekkurler

DAYI 01-04-2009 03:54 AM

selamünaleyküm detay kardeşim demekki birdaha gidip bakma durumun yok o zaman uğraşmaya değmez dostum zaten arkadaşilarda gereğini söylemişler saygılar

OPTİMUS 01-04-2009 12:07 PM

Orda Biri Işlem Varki Sanki Bir Yerin Haritasini çizmiş Gibi Yada Göürnmeyeb Bir Işaret Inşllah Abi Temizeyip En Kisa Zamanda Tekrar Atacaktir Resimlerini Yanliz Diyecem Burasi Güzel Bir Yer Kesinlikle Boş Olmadiği Kanaatindeyim Saygialr Hürmetler Bol şanslar

SEYRANİ 01-04-2009 09:09 PM

2ci resim tam kaya mezarın üstü bana göre

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:47 AM.