DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   ASR-I SAADET-İSLAM TARİHİ (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=89)
-   -   bayramlaşma (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=1017)

EFO6013 12-06-2008 09:21 PM

bayramlaşma

Merhaba arkadaşlar yaklaşmakta olan kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olması dileğimle
TÜM MÜSLÜMANLIRIN VEDE ARKADAŞLARIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM İYİ BAYRAMLAR DİLERİM

işaretçi 12-06-2008 10:40 PM

selamın aleyküm teşekkürlercok güzel bi konu açmışsın tüm islam aleminin ve sitenin kurban bayramını en işten dileklerimle kutlarım.........

kandela 12-06-2008 11:41 PM

sağol abicim herkesin kurban bayramı kutlu olsun.(bu bayram köydeyim orda olursan gezinelim.)

DAYI 12-07-2008 01:25 AM

Selamünaleyküm Dostlar Evet Eline Sağlik Değerli Kardeşim Sizlerinde Kurban Bayraminiz Mübarek Olsun Ayrica Bu Sene Hacca Giden Tüm Müslümanlarinda Haciliğini Yüce Rabbim Kabul Etsin...

~*İNB_37*~ 12-07-2008 02:07 AM

selamünaleyküm ustalarım tüm müslüman aleminin ve değerli defineburada.com sitesindeki ustalarımın ve arkadaşlarımın kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım HAYIRLI BAYRAMLAR

hira_pc 12-07-2008 12:37 PM

a.s. abi ALLAH razı olsun tüm müslüman aleminin kurbanı bayramı kutlu olsun ...

SEYRANİ 12-07-2008 05:52 PM

Bayram dost günüdür saygı sevgi günüdür,büyügümüze küçügümüze şefkat günüdür
dosttumuzu arkadaşımızı senede bir de olsa hatırlama günüdür
belki bir bahenedir, hatırlanmak ve hatırlamak gayesi ile bayramlar farz olmuştur
katliam diyenler senede bir kere evet yalnızca senede bir defa et yiyen fakiri düşünmezler
düşünemezler,
herkesin kurban bayramı mübarek olsun
dostları unutmayın sizi seven ve sizden bir gülücük bir hoş seda bekleyen dostlarınızı unutmayın
bu arada bayramda çalışanlarada Allah kolaylıklar versin

sivasLı58 12-08-2008 12:31 PM

A.S. Bütün UstaLarımın vede siteye üye arkadaşLarımın önceLİkLi oLmak üzere herkezin bayramın mübarek oLsun..SaygıLar

AKINCI 12-08-2008 10:20 PM

BAYRAMINIZ mübarek olsun arkadaşlar

geçmişine sahip çık 12-09-2008 10:02 AM

selamlar
oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum.dun basta defıneburada.com kurucularının vede tum uyelerının mubarek kurban bayramını en ıçten dıleklerımle tebrık edıyorum demıstım.hatta buna mukabıl olarak da sivaslı 58 kardesımızden bı cvp aldım vede kendısı askerde oldugunu belırttıgı ıçın buradan da tum askerlerımızın bayramını kutlamıstım.2.olarak zaten ben tebrık açılışı yapmış olmama ragmen nedendır bılınmez bır kaç defadır açmış oldugum konular sılınıyor.hadı dıyelım dıgerlerının baska konularla baglantıları vardı .pekı bu neden sılındı buna bı anlam veremedım.bu sadece vede sadece çok ıçtenlıkle yazılmıs,herkezın bayramının tebrık içeren bı bayram kutlama mesajıydı.sılenın canı sag olsun.bu mubarek gunde baska bır sey demıyorum.
allaha emanet olun
saygılar

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:12 PM.