DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   ŞehitLer BöLümü (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=99)
-   -   19 ekim 2011 (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=3566)

formen16 10-19-2011 12:04 PM

19 ekim 2011

Bu gün 19 Ekim 2011.Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bölücü kürtlerin bir kaç noktadan başlattığı hain saldırı sonucunda an itibarıyla 26 evladımızı şehit verdik,22 yavrumuzda yaralı.İnsanın boğazı düğümleniyor ve bu saatten sonra söylenecek lafların boş olduğunu da biliyoruz.Temennim o dur ki,bu saldırı bir milat olup,başta yöneticilerimiz olmak üzere hepimizi bu aymazlık ve daldığımız gaflet uykusundan uyandırsın.Milli Şairimiz M.Akif Ersoy Kurtuluş Savaşı öncesinde "Sahip çıkılmayan vatanın batması haktır;sen sahip çıkarsan bu vatan batmayacaktır" demişti.Kusura bakmayın.Ben bu gün define muhabbeti yapmak istemiyorum.Şimdilik klavye başında da olsa milletimin acısını paylaşmak istiyorum.Yarın iş başa düşerse,gereğini de yaparız elbet.
Allah şehadet şerbetini içen oğullarımıza cennetteki en yüksek makamı nasip etsin inşaallah.Yaralı çocuklarımıza da acil şifalar versin.
Başta aileleri olmak üzere bütün Türk Milleti'nin başı sağolsun.Allah'a emanet olun.Saygılarımla.

ectacy 10-19-2011 01:22 PM

Allah rahmet eylesın
Her günüm cenaze hergünüm şehit Bunların sebebi bir itoğlu it!!
uyuma Türk genci uyuma uyan !!
39 kupona ALINMADI BU VATAN!!!!!!!

tarıkziyad 10-19-2011 01:39 PM

Allah rahmet eylesin yakınlarına allah sabır versin şehitlerimiz için üzülmekle beraber dini ve vatanı için canını verenlere gıpta ile bakmaktayım peygamberin yeni komşuları olmak ne güzeldir acaba anlamak lazım

memolieren 10-19-2011 03:54 PM

türk milletinin başı sağ olsun şehitler ölmez vatan bölünmez biz bu toprakları kanımızla sulayarak aldık

DAYI 10-19-2011 07:11 PM

Selamünaleyküm dostlar gerçekten dayanmak çok zor bu acıya pkk li şerefsizlerin inşallah bu son olayları olur artık bu işin sona ermesi lazım yoksa iş tehlikeli boyutlara ulaşıyor millet kendi meselesine sahip çıkmaya başlarsa korkunç olaylar olur gibime geliyor inşallah durum o şekle dönüşmeden biter bu olaylar ölenlere rahmet yakınlarınada sabır ve metanet temenni ediyorum saygılarımla

goldman 10-19-2011 08:44 PM

Rabbim şu yanan ana yüreklerindeki acının milyon katını o adi mahlukların yüreğine, vucuduna hatta her zerrelerine yaşatsın inşallah. KAHROLSUN O ADİLERE...... şehitlerimizin ruhlarına da bi FATİHA okuyalım arkadaşlar.

menderes1278 10-19-2011 10:08 PM

çok üzgünüm en çokta annelere üzülüyorum, Allah kimseye evlat acısı göstermesin.
nereye kadar devam edicek, bu işin sonu yok kardeşim Türkiye büğür küçülmez bunu anlamaları için ne yapmamız gerekli bilmiyorum.

ozooo 10-21-2011 01:36 AM

s.a BAŞIMIZ SAĞOLSUN Benimde halamın oğlu.amcamın oğlu ŞEHİT OLDU bu vatan için tüm ŞEHİTLER GİBİ bu hain saldırıdaki 26 ŞEHİT HEPİMİZİN ŞEHİTİDİR.. HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN

KÜRTüyle TÜRKüyle LAZıyla ÇERKEZle BU VATAN kardeş olan herkezin olduğu gibi.

Kurşun sıkan hainlerinde mezarları olacak ne varki onların ölüleri LEŞ
bizimkiler ŞEHİT lik mertebesidir.. herkim kürdü türke türkü kürde kırdırırsa ALLAH BELASINI VERSİN ve o kurşun sıkan hain ellere gelince BU DEVLETİN hastanesini-okulunu-taşımasını ve herşeyini kullanıp bu devlete kurşun sıkıyorsunuz bunu TABAĞINA YEMEK KOYDUĞUNUZ KÖPEKLER BİLE YAPMAZ.
İNŞALLAH CENABI HAK ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE YAKINLARINA VE BİZLERE SABIR AHİRETTE İSE KOMŞULUK NASİP EDER

gizemli_KRAL 10-23-2011 11:17 AM

Korkma! Cehennem olsa gelen, göğsümüzde söndürürüz. Bu yol ki Hak yoludur, dönme bilmeyiz, yürürüz; Düşer mi tek taşı sandın harim-i namusun, Meğer ki harbe giden son nefer şehid olsun. Şu karşımızdaki mahşer kudursa, çıldırsa, Denizler ordu, bulutlar donanma yağdırsa, Bu altımızdaki yerden bütün yanardağlar Taşıp da kaplasa âfakı bir kızıl sarsar, Değil mi cephemizin sinesinde iman bir; Sevinme bir, acı bir, gaye aynı, vicdan bir; Değil mi ortada bir sine çarpıyor, yılmaz, Cihan yıkılsa emin ol bu cephe sarsılmaz! MEHMET AKiF ERSOY

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:01 PM.