DefineBurada.CoM

DefineBurada.CoM (http://www.defineburada.com/forum/index.php)
-   Definecilikte Tılsım-Cin Ve Tehlikeyi-Tuzağı Belirten İŞaretler (http://www.defineburada.com/forum/forumdisplay.php?f=58)
-   -   Tılsımlı İşaretler (http://www.defineburada.com/forum/showthread.php?t=3512)

menderes1278 08-29-2011 11:39 PM

Tılsımlı İşaretler

Toplam 1 Eklenti bulunuyor.
Tılsımlı İşaretler

Aşağıdaki sihirli sembolleri en çok antik dönemin Eski Din adamları ve büyücüleri tarafından kullanılmışdır

Bu sembollerin arkasındaki gizli sistemi bilmek bile en gizemli işaretleri çözmeye yardım sağlayabilir.

tarıkziyad 08-29-2011 11:47 PM

teşekkürler ustam bunlar için de erkek-dişi işareti ve burç veya gezegen simgeleri de var gezegenler de bazen burç veya arapça deyimiyle kevkev olarak kullanılmış mesala utarit yıldızı veya gezegeni işaretini gördügümüzde yapılan tılsımın utarit burçunda veya utarit saatinde yazıldıgını anlayabiliriz sizin de belirttiginiz gibi karmaşık ve hassas bir konu

tarıkziyad 08-30-2011 03:08 PM

Gökyüzünün fotografı

Bir önceki mesajda link çalışmadı hemen silmedim ilerki tarihte silecem
görüldügü gibi günümüzde kullanılan deyimle burç lar ve bu burçlara hükmeden gezegenler (KEVKEPLER)

tarıkziyad 08-30-2011 03:09 PM

Kuranı kerimde burçlar

Kuranda burç ile alakali tahmini 5 ayet geçiyor
7:46 - Cennetliklerle cehennemlikler arasında bir perde vardır. A'raf üzerinde de, her iki taraftakileri simalarından tanıyan kişiler vardır. Bunlar cennetliklere: "selâm olsun size" diye seslenirler. Bunlar henüz cennete girmemiş, fakat girmeyi arzu eden kimselerdir.

7:48 - A'raftakiler yüzlerinden tanıdıkları kişilere seslenerek şöyle derler: "Ne topluluğunuz, ne de büyüklük taslamanız, size hiç bir yarar sağlamadı".

15:16 - Andolsun biz, gökte birtakım burçlar yarattık ve bakanlar için onu süsledik.

25:61 - Gökte burçları var eden, onların içinde bir kandil (güneş) ve nurlu bir ay barındıran Allah, yüceler yücesidir.

85:1 - Burçlar sahibi gökyüzüne,
NUR SURESİNDE :Kevkebin DURRYİ Adıda geçmekte

SEYRANİ 08-31-2011 01:44 PM

menderes kardeşim paylaşım için teşekkürler lakin yazılar okunaklı degil onuda bi hallersek çok güzel olur

menderes1278 08-31-2011 03:13 PM

Alıntı:

SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 21569)
menderes kardeşim paylaşım için teşekkürler lakin yazılar okunaklı degil onuda bi hallersek çok güzel olur

ben tşk ederim. hangi yazılardan bahsediyon anlamadım:)

DAYI 09-01-2011 02:05 AM

Alıntı:

menderes1278 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 21570)
ben tşk ederim. hangi yazılardan bahsediyon anlamadım:)

yukarda koymuş olduğunuz çizelgenin yazılarından bahsediyor seyrani usta menderes kardeşim çizelgenin yazıları hiç okunmuyorda:mad:

menderes1278 09-04-2011 01:00 AM

Alıntı:

DAYI Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 21580)
yukarda koymuş olduğunuz çizelgenin yazılarından bahsediyor seyrani usta menderes kardeşim çizelgenin yazıları hiç okunmuyorda:mad:

yok dayı usta kaynak yurt dışı yapacak bişey yok zaman bulursam araştırmaya devam ederim.

tarıkziyad 09-27-2011 10:48 PM

define burç ilgisi

define burç ve güneş sistemi ilgisine italyadan bir meslektaşımız destekleyici resim gönderdi sizlerle paylaştım

menderes1278 09-28-2011 09:41 PM

çok ilginç,
tarık usta bunlardan saat'in kaç olduğunu anlayabiliyomusun.
bazı güneş sembollerinde ve halkalardadan saatin kaç olduğu anlaşılıyo diye biliyorum ama konu hakkında tam bilgim yok.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:55 AM.