Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-13-2009, 01:00 AM   #4
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart s.a

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamünaleyküm dostlar DTP NİN kapatılması belki iyi bir şey ama iş bu kadar basit değil bence bu dtp işin görünen yanı asıl görünmeyen yanını ne yapacaz nasıl kapatacağız. beni asıl düşündüren konu bu asırlardır bir arada yaşayan iki millet nasıl bu hale geldi kim getirdi ve işin en zoruda nasıl düzelecek . dtp kapandı iş bittimi yani tv lere bakıyorum olaylarda polis lerimiz çocukları sadece kovalıyor ne yapsınm yani çekip vursunmu onlar pkk yi çıkarttı bizde tkk yımı çıkartalım bir büyüğüm vardı rahmetli oldu em büyük silah kalemdir derdi . bu işi silah değil kalem çözecek ama nasıl ve kim işin önemli yanı burada düğümleniyor 15o tane şerefsiz çıkmış bir örgüt kurmuş önüne geleni vuruyor adam vurmak zor değil yada örgüt kurmak zor değilki. ALLAHINI KİTABINI bir kenara koydummu APO GİBİ GAYET BASİT OLUR . temennimiz inşallah bu iki kardeş millet fazla zayiat vermeden bu iş sonuçlanır yoksa pek iyiye gitmiyor...SAYGILAR
S.a dayı usta
Valla size bu konuda katılmadığımı belirtmek istiyorum.Bu iş silah la çözülmez lafınıza daha doğrusu.Bence asker e polis e verin yetkiyi bakın neler oluyor.Bakın kalıyor mu terör.Zaten yapmadığımız soykırımlar la bile anılır olmuşuz.Bari yapalım da gam yemiyelim.Kimse kusura bakmasın.Bir türk ana sının yüreğine evlat acısı düşeceğine soykırım yaftası yemeye hatta uygulamaya hazırım.

Saygılar.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla