Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-15-2009, 12:21 AM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
mountaineer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
S.a dayı usta
Valla size bu konuda katılmadığımı belirtmek istiyorum.Bu iş silah la çözülmez lafınıza daha doğrusu.Bence asker e polis e verin yetkiyi bakın neler oluyor.Bakın kalıyor mu terör.Zaten yapmadığımız soykırımlar la bile anılır olmuşuz.Bari yapalım da gam yemiyelim.Kimse kusura bakmasın.Bir türk ana sının yüreğine evlat acısı düşeceğine soykırım yaftası yemeye hatta uygulamaya hazırım.

Saygılar.
SELAMÜNALEYKÜM montaineer kardeşim yaşının kaç olduğunu bilmiyorum affına sığınarak bir şeyler anlatmak istiyorum benim yaşım 58 yani şu meşhur 68 kuşağı türkiyenin kahrını çeken kuşakbu memleket için canını hiçe sayan kuşak hiç farketmez sağ veya sol iki tarafta kendince doğru yaptığını söylüyordu ama ne yazıkki günde en az 20 veya 30 kişi ölüyordu . sonra birileri geldi sen suçlusun sen haklısın demedi. bunlar vatanını çok seviyormuş demedi birazda onlar öldürdü. amma asarak amma işkenceyle yapanların yanına kar kaldı herşey. bu gün gene aynını yapmaya çalışıyorlar bu memleketin jandarması var polisi var kanunları var herkes görevini yapsın ha bunların gücü yetmez iş başa düşerse veya dışarıya karşı bir savaş olursa herkesten önce ben hazırım ama din kardeşime asla kürt kardeşime asla laz kardeşime çerkez kardeşime asla bunu herkes böyle bile şeytan adamı birkere aldatır . gözümüzü açalım .SAYGILAR KİMSENİN FAYDASI OLMAZ DIŞARDAKİLERİN OYUNUDA BİTMEZ PLANIDA BURASI ANADOLU BEYLER BURA ÜZERİNE ÇOK OYUNLAR OYNANMIŞ GEÇMİŞTE BUNDAN SONRADA OYNANACAK AKILLI OLUP BİR BİRİMİZİ KIRMAYALIM