Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-19-2010, 05:13 AM   #14
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya ben de sizin ne dediğinizi anlamadım
anlayılmayacak birşey deyil dayı PARAYA GÖRE KÖFTE.VEYA HERGÜZELE BİR KUSUR MİSALİ nokta 106 600tl mevcut yabancı forumlardan direk getirtebiliyorum arkadaşda cihaz hem pahalı hemde yaramaz oldugunu söyledi bende dedim hergüzelin birkusuru var okm exp 4000 in bile bununmu olmucak öle işte tartışma değil aslında ifade edememe
hem daha iyisi varsa ALLAH RIZASI İÇİN EKLESİNLERDE MİLLETDE YARARLANSIN ne diyeyim

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla