Konu: manukyan
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-11-2011, 08:39 PM   #34
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a. hatume ustadım bu belge yanlış galiba halkalı kaya santimleri dogru amma bolgeler yanlış ayakta içilen su ile halkalı kaya arasında yayan 8 saat var halkalı kayanın altında magara var magaranın agzında dama taşı var daha altında sebirhan var usttarafında buyuk bir yıgma taş obegi var . sebirhanın alt tarafına dogru inersen 3 adet kopruye gelirsin korulerin bir birine uzaklıgı birer saat mesafededir kendim gezmişim biliyorum saygılar
belgelerde harıtalarda şifreleme vardır. o yuzden sag derken aslında sol der .bazı yerler deyişik dogrudur ama en saglam bu önemli olan içindeki şifrelerdir..8 saat dedıgın dedigin kelımede şifredir neyın şifresi neen 8 cünkü kprü demektır de ondan bak ılerıde köprude var demişsın demekkı köprude mal var dostum..magara gecenlerde ocak manasını bazen fırın bazen ev yerıne göre deyişiyor anlata ildimmi
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla