Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2011, 04:35 PM   #33
murat_21
Üye

Tecrübe Puanı: 4014
murat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond reputemurat_21 has a reputation beyond repute

Alıntı:
SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
abi bu kitap yada belgelerin bir kopyası vatikanda
sende demiştin hatırlarmısn bir ara 80li yıllarda ki 95 yılına kadar devam etti
motorize turistler gelirdi ben okula giderken görürdüm ilk okullu aklımda ulan bunlar istanbul dururken ilçenin merkezi dururken ne diye daglara çıkarlar diye işte bu sbebeten onları vatikan gönderiyordu
bu işi 20 30 sene yaptılar eşkıya belgelerinde yada kayıtlı kilise mallarının işaretlerini yok etiler yükte hafif pahada agır olanlarıda aldılar
selam usta aynen sana katılıyorum bende hep aynı şeyleri döşündüm adamlar motorlarla gelip gidiyorlardı bizim bir arkadaş ozaman paralarını çalmıştı hiç unutmam dolardı geçmiyor deyip atılar o paraları ve sonra burda bir yazılı taş vardı orayı sordular ve gidip oraya baktılar bizimkiler onlara şaşırmıştı bunlar salakmı diye osa salak bizmişiz taşta yelken şekli ve çivi yazıları vardı ve ondan sonra başka bir gurup geldi onlarda motorla burada hersık cacas ve akçasır diye köyler var o köyleri sordular gitiler ve sonra geçen sene bisikletle geldiler sadece bisikletle ve kuru orman ve bulur deresi ve palang diye yerlere gitiler her sene geliyorlar yaylak köy var orayada çok geliyorlar saygılar
murat_21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla