Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-25-2011, 12:17 AM   #12
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet usta bana görede o haç sonradan yapma yarım saattir düşünüyorum yazayımmı yazmayayımmı diye ama sende söyleyince dedim demekki sadece ben değilim bu şekilde düşünen ve gören ...saygılar dayı
Ustam,eğer okumasını bilirsek,o oymalarki işçilik bize o bölgenin ve mezarı yaptıran kişinin mali potansiyellerini de gösteriyor.Oymaların kalitesine bakılırsa sıradan bir taş ustasını çalıştırabilecek kadar variyet sahibi oldukları belli oluyor.
İstavroz ise konuyu farklı bir boyuta taşıyor.Eğer harbi olduğuna inansam, muhtemelen Bizanslılar tarafından açılıp;sonradan kendilerinin cenazelerini koymak için kullandıkları düşüncesiyle,KRAL kardeşimizi tekrar fotoğraf çek diye üzmeyecektim bile.Çünkü nekropollerde en sık karşılaşılan durumlardan biri budur.Hazır mezara girip yatma;zahmetsiz ve en kolay iş.
Yine de arkadaşımız resimleri atarsa orada ne olduğu hakkında fikir jimnastiği yapmaktansa daha somut önerilerde bulunabiliriz diyebilirim.Herkese çok selamlar.Saygılar bizden DAYI.Kendine iyi bak.