Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-31-2011, 06:07 PM   #13
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

tarıkzıyad ustam ben on senedır bu tepenın basındayım altından ustunden sagından solundan yoklamadıgım yerı kalmadı.dedektorum war en yenı modellerden ama ıse yaramıyor hemde dusun ustam ıkı uc mtre kalınlıkta horosan altında yerlı kaya dedektor bunun neresınden sınyal gecırıcek basıt mezar olsa eywallah.alan tarama cubuklarım war.buyuk hıltım.jeneratorum.gaz maskeme kadar war anlayacagın profesyonelce yapmaya calısıyorum ayrıca tecrubede onemlı.ancak bılgıyı boyle sıtelerde degerlı ustaların yorumlarından alıyorum.saygılar ustam
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla