Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-31-2011, 08:13 PM   #16
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
gizemli_KRAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
tskr ederım hocam.ewet o sıkke yuzeydedı gecen yıl buldum.goruslerınız benım ıcın onemlıdır hocam degısık bır yapı ıcınden cıkamadım burnumun dogruuna gıdıyorum sımdıde sonuc ne olur bılınmez.ama sonuna kadar gıdıcem.ayrıca merme konusuna gelıncede bu cewrede azda olsa mermer war hatta oradakı fotolardan bırındede kkesılmıs duwarda kullanılmıs bır ıkkıncı kalıte mermer war soyledıklerınız mantıklı hocam.bırde benım ıbadet yerı sandıgım horosanlı orulu duwar ıcın ne dersınız .dedem orada oturmus babamlar gencken o bınanın ıcını bıras esmısler uc tane mezar cıkmıs yanyana gayrımuslım mezarı daahada esmemısler derınde degılmıs zaten.ben orası ya ıbadet yerı.yada dını lıderın yasadıgı ew olarakk dusunuyorum.saygılar
KRAL kardeşim tabiri caizse yaptığı iş aynı bir filin züccaciyeci dükkanına dalmasına benziyor.
O ne kadar yıkım yapıp zarar verirse,inan sen ondan daha çok veriyorsun.Çünkü fil sadece bir dükkanı tahrip ederken;sen tarihi katlediyorsun.
Definecilik bu değil.Üstelik uyarıları bile dikkate almıyor,hala da inatla burnunun doğrultusunda gideceğini söylüyorsun.
Unutma ki,akıl bir tarafa bırakılıp da,tutkulara kapılarak yapılan her işin sonu felaketle biter.
Kusura bakma,bu konuda artık daha fazla yorumda bulunup da,vebale girmek istemiyorum.