Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-17-2011, 06:55 PM   #3
baHİra
Üye

Tecrübe Puanı: 16014
baHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond reputebaHİra has a reputation beyond repute

Selamlar seha kardeşim bu senin kartal dediğin objeye yakından çok iyi baktınızmı .bu tavukmu yoksa sizce kartalmı..yani iyi inceleyebildinizmi..neden sordun derseniz ben her santimini inceledim bu taş objede kartal diye bir figür dahi yok.. ama bu resmen sanki gurka yatmış yem bekleyen bir tavuktan başkada bir şeyde değil..ayrıcada bu tavuğun üzerine yapılmış biraz zor görünür ama tam dört tanede civ civ var eğer çok iyi bakarsanız onları tek tek bulabilirsiniz..eğer bu dediğim gibi tavuk ve civcivleride kanıtlanırsa üstatlarda iyice bakıp incelerlerse siz değişik yerleri değişik şeyleri aramalısınız..diyorum çünkü tavuğun işi biraz yorucudur ama yorulmağa değer diyorum..kolay gelsin..
baHİra isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla