Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-03-2009, 11:26 AM   #3
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam detay abi resimleri tam inceleyemedim 1. si resimler ufak burdaki ustalar resimleri kendi pc sine atıp orda dondurur cevirir buyutur kuçultur işaretleri bulur yorumu çizer resimleri tekrar siteye atar 1.si resimleri cekerken su doker seniz direk işaretler cıkar bunu unutmayınız ama 1. resimde ben oda işaretine rasladım x işareti para işaretidir yanında işaret olduğu için ücgen işareti tepe yani tümülüs işaretidir yakınlarında tumuluş işareti varmı ben x ve ücgeni göremedim sizin söylediyinize bianen cevap yazıyorum bide oyuk işaretin 2m etrafında kara taş taş varmı zeminde yada toprak varmı ya abi resim atarken bide uzak resimleseniz boyle durum olmıyacak yani yeri gözümüzde canlandırma olayı olmuyor size rica etsem uzak resimle sudokup resim lermisiniz ve corafi konumu bilginiz kadar yazarmısınız saygı ve selamlarımla 1. resim deki çarpıdan cok ıstavroza benziyor cunku sol ucu biraz daha uzun gibi bunu anlamak için olçmek gerek ve alt taraftada kuyruk işareti var işte su dokuldumu yapılan işaretler öne cıkar cunku taş iz yapıldığı için.tam işaret olmayan yerler de cıkmaz

Konu işaretçi tarafından (01-03-2009 Saat 11:33 AM ) değiştirilmiştir.
işaretçi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla