Konu: KÜL
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-18-2009, 06:18 PM   #2
amca
Üye

amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4016
amca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond repute

A S JOVİYANUS kardeşim benim aydınlanmam gereken bir konuya parmak basmışsın tümülüslerin katman katman sert sıklaştırılarak yapıldığını hepimiz biliyoruz ama bence dökülen külün cinlerle alakası olduğunu tahmin etmiyorum horasanın açıkta 500 yıl ömrü vardır koruma amaçlı dökmüşlerdir sanırım.birde bu konuya değinmek istiyorum tamam belirli bir zamandan sonra sahiplenme olabilir ama ben raslamadım böyle bi şeye birde malın kaçırılması yani kazı yaparken eyvah mal kaçtı olayı bunlar bence beceriksiz hocaların tükezleyince yapmış olduğu yalanlar benim nacizane fikrimdir kimseyi etkilemek amacında değilim yanlış anlaşılmasın lütfen saygılar.
amca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla