Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2009, 09:32 PM   #2
AYDIN
Tecrübeli Üye

AYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 157016
AYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond reputeAYDIN has a reputation beyond repute

YA HANNANÜ ENTELLEZİ VESİAT KÜLLE ŞEY'İN RAHMETEN VE İLMEN )
Bir kişinin işi gücü bağlansa elinden varı yoğu gitse ve mutlak çaresizlik içine düşse isteseki güç, kudret ve zenginlik benimle olsun bu duayı 40 gün tarif üzere okumalıdır.
Bu işe niyet eden kişi hayvani gıdalardan pehriz etsin. Et, yağ, süt ve bunnlardan yapılan hiçbişey yemesin. Ekmek ve zeytinyağı yesin. Gül suyunda bekletilmiş çekirdeği çıkarılmış kuru kızıl üzüm yesin. Halka karışmasın kadınlar ile oturmasın.Daima tebessümlü bir ifade ile sukunet içinde dursun kızmasın ve üzülmesin. bu şekilde 7 gün geçirdikten sonra insanlardna uzak bir yerde bir inzivaya çekilsin.
Bir daire çevirsin ve dairenin içine girip otursun yukarıda yazan ismi geceli gündüzlü olarak günde 6000 defa okusun gücü yeter ise daha fazla okusun. Bu isim dışında bişey okumasın. Buna 40 gün devam etsin 40 gün içerisinde aşağıdaki alametleri görüp yaşasın.
1. ALAMET
Bu ismi yedi gün okuduktan sonra gözüne her yer söğüt yaprağı gibi yeşil görünür. Ne zaman bunu görse korkmasın ve okumaya azimle devam etsin. Kendini sağlam tutsun inancını kaybetmesin ve okumaya devam etsin.
2. ALAMET
8. gün olduğunda yanına heybetli iki kimse gelir ve derler ki : Ey salih kişi maksadın nedir muranın nedir bize söyle biz sana yol gösterelim. Bu ismi okumayı terket git dünya işleri ile meşgul ol biz sana yardım edelim bu yaptığın iş akıl fikir işi değildir. Olacak bir iş değildir. Okuyan kişi bunu söyleyenlere cevap vermesin . Ne kadar nasihat edilirse edilsin. Dönüp bakmasın sözlere bir cevap vermesin. Sürekli okumaya devam etsin. Okumaya devam ettikçe onlar gözden kaybolup giderler. Okumayı terkeder cevap verirsen aklın gider.
3. ALAMET
13. gün geldiğinde okuyan yine yerine geçip okumaya devam etsin. Gönlüne bişey getirmesin umutsuzluğa kapılmasın ve korkmasın. vaktine hazır olsun. İkindi vakti bir yeşil kuş gözüne görünür. Güvercin büyüklüğünde olur. Kaba bir ses ile bağırır. Ona benzer kuşlar gelirler ve etrafında dolaşırlar. Davet sahibini daire dışına çağırılar. Birbileri ile dalaşır. Okuyanı okumaktan men etmeye çalışırlar. Okuyucu okumaya devam etsin onlara dönüp bakmasın. Seslerine kulak vermesin. Daha yüksek sesle okusun. O zaman kuşlar giderler.
4. ALAMET
17. gün okuyucunun olduğu yere güzel suretli süslü giyimli sakalsız bir genç adam gelir. sağ yanağı üzerinde büyük bir beni olur. saçı iki bölüktür. saçları iki yanına dökülmüş hafif uzundur. Gören kişinin aklını çeler. Geldiği vakit selam verir. Okuyan kişi selamı alsın başka bişey demesin ve konuşmasın. Okumaya devam etsin. Gelen kişi bin bir naz eder okuyanın aklını çelmeye çalışır. Okuyan katiyetle onla meşgul olmasın ona ilgi göstermesin yoksa okuduğu aklından gider unutur. O saat gelen kişi okuyanı öldürür.
5. ALAMET
27. gün okuyan kişi her ne aklına gelse gönlündekini bilir. Kalp gözü açılır. nereden geldiğini nereye gideceğini ne olacağını anlar hisseder. Ancak bu sırları kimselere demesin. taki yaptığı davet sonuçlanana kadar sussun. Gçrdüğünü bildiğini kendine saklasın. Şöhret peşinde olmasın. Amacındna sapmasın ve okumaya devam etsin.
6. ALAMET
28. gün bulunduğu yere bir tül iner. bu tül bir örtü gibidir okuyucu bu örtü içine girsin. orada otursun ve okumaya devam etsin. Akşam olunca bir toprak kandilli bir kişi gelir. kandilin fitilini yakar. Snırsın zeytin yağı ve yasemin yağı yanıyor. Ertesi güne kadar her gece 12 gece boyunca o kandili yakar sabah söndürür. Bu zamandan sonra okuyucu örtü içinde oturmalıdır. uyuyacağı zaman örtüden çıkmasın orada uyusun. 40. geceye kadar. 40. gün 4 kişi gelir.Okuyucuya şöyle derler.
Ey Adem oğlu tez çık o örtüden ve okumayı terk et. Bu yaptığın iş hayalden öte bişey değildir. Gördüklerin bir rüyadan ibarettir.
Okuyucu okumayı terketmesin ve örtüden çıkmasın. Sürekli okusun ona tekrar seslenirler.
Maksadın nedir sen iste verelim. Mahrubun mu var sana getirelim. Düşmanınmı var helak edelim. Gel anlat.
Okuyucu bu sözlere cevap vermeisn ve okumaya devam etsin. Onlar görürlerki ne kimseden korkuyor nede cevap veriyorç Ona derler ki.
O meleği azim hakı için ki onun adıyla müzahhar kıldın. Hacetin nedir deki hazıl edelim.
Okuyucu onlara şöyle desin.Benim sizinle hacetim yoktur. O nesne ki ben dilerim. Allah ü Teala verir. Varın siz selametle gidin.
Daha fazla konuşmasın. Örtüden çıkmasın veya okumayı terketmesin. Onu hemen öldürürler.
7. ALAMET
40. günün sonunda bir ses duyulur. Ortam açılır genişler başka bir yerde gibi olursun.Aklımızın alamadığı şeklini bilemediğimiz ve görmediğimiz çokça asker görünür.Okuyan onlara bakmasın ve cevap vermesin. Sürekli okumaya devam etsin.30.000 kişi ile sultanları gelir. Hiç kimseye veya hiç bir şeye benzemez. Yanındakiler sultana hizmet ederler. Sultanları gelir okuyucuya selam verir. Okuyuxu iki elini göğsü üzerine koyarak selam alsın ve yerinden ayrılmasın. Oturup okumaya devam etsin. Sultanları konuşana kadar okumaya devam etsin.
Sultan der ki ey ademoğlu maksadın nedir. Ne yapmaya çalışmaktasın.
Davet sahibi Allah senden razı olsun senki gelmenle beni razı ettin. Benim davetimi kabul edip geldin. Senden muradım şudur ki beni askerlerine arz edesin.beni tanıyalar.benim emrimde olalar. her ne vakit benim bir sıkıntım olsa benim sıkıntımı gidereler. Senin nazarın daima benim üzerimde olsun. Kendini bana gösteresin. Benim halimden gafil olmayasın. Bana kendi elinle bir ahidname yazıp veresin. ne zaman ihtiyacım olsa dilesem yerine getiresin.
Ahdi aldıktan sonra 7 defa bu ismi okuduğunda diğer alemin kapılarını açar ve istediği yardımı alır.
Bu gün bu kadar anca yazabildim. Yazı Paylaşım amaçlıdır. Şahsi düşüncem Allahtan başka hiçbir maneviyata insanın ihtiyacı yoktur. Onun vermediğini vermeye kimsenin gücü yetmez. Cantar arkadaşımızın yazısında bir kaç husus daha var. Maddeleri altına çevirme falan gibi onlarla ilgilide başka gün yazayım belki işe yarar bizde define aramak yerine define yaparız.

http://img694.imageshack.us/img694/5396/emeesaygj.gif
AYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla