Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-08-2009, 01:02 AM   #8
yolcu34
Üye

yolcu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 20016
yolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond reputeyolcu34 has a reputation beyond repute

s.a.cümleten ustalar bu konuda müzdaribim bana göre herkes her yere gider he siz işin latifesindesiniz bununda farkındayım sözlerim siteden dışarı acizane düşüncelerimi yazıyorum biz türkiyeliyiz sonuçta herkes kısmetini arıyor ve bi çoğumuz farklı illere bu iş için gitmiştir fakat gel gör ki bazı halkımız bizi bu konuda dışlıyor misal zonguldak'a gittik köylünün bizi jandarmaya şikayet etmesi bi tarafa nerdeyse sopayla kovalayacaklardı yaw. kardeşim neyin peşindesiniz biz hırsızmıyız ırz düşmanımıyız yaw.adam derki sizi bidaha buralarda görmeyim buyur siz olsanız ne dersiniz(biz şöyle dedik kimi nerden kovuyon sen dayı) konuyuda anlatmadan geçemiycem arkadaş dağın başında eski bir çeşmenin yalağının kenarında şüpelenip demir boruyu çakıyor boru boşluğa düşüyor çıkan oksitten etkilenip baygınlık geçiriyor bidahada korkudan yaklaşamıyor velhasılı bizde operasyona gittik.
şimdi be adam sen bilmiyorsan bizde yardımcı olalım dedik sonuçta nasib nerden çıkacağı belli olmaz biz YOLCU yuz türkiyemizi gezmeyelimmi.
arkadaşlar umarım sözlerim sizi incitmemiştir .
latife bi tarafa bu konu daki ciddi düşüncelerinizi almak istiyorum.
şahsım adına zamanınızı aldığım için hakkınızı helel edin.