Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-24-2016, 11:55 AM   #10
quentus
Üye

quentus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3009
quentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond reputequentus has a reputation beyond repute

Alıntı:
snaypir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende uzun zamandir kullaniyorum ve cok memnunum .
konuyu neden actim uyesi oldugum bir sitede surekli elestiri yapilmasi aceba burdada elestiren birisi olacakmi diye uzun zama dir bekliyorum girdumku dogru cihazi kullaniyoruz .
elestirenlerse sanirim eline bu cihazi almamis kimseler veya baska seyler.
eleştirenler %99 ya cihaz satıcısıdır, yada bunların paralı askerleri.. %1'lik kısmıda henüz yeteri tecrübe kazanamayan kullanıcı.. o kadarda söyledim.. sahip olduğunuz zımbırtıları alın misafirim olun hodri meydan dedim.. tık yok! tek icraatları varil varil çamur.. alan tarama satıcılarının glatiatöre salladığı, alan tarama diye birşey yoktur diyenlerin LRL yapıp alenen sattığı bir ortamda bunların hiçbirini şahsen bir kullanıcı olarak kaale almam )
quentus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla