Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-23-2011, 10:58 AM   #4
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

heykellerı alıntı yaaptım aldıgım yerdede acıklamalaar yoktu benımde aklıma geldı baktım acıklama yoktu.sımdı hocam telden foto yuklemek ıcın indirilrbilir öge halıne getırmek lazım once fotoları.ozellıklede kendı cektıgımız fotoların ındırılebılır oge halıne getırmemız lazım.ındırılebılır yapmak ıcın fotonun ustune gelıp seceneklerden düzenle secenegı secıyoruz ve ufakk bı fıgur kucuk resım veya bır harf yanı fotoya baska bısey eklıyoruz kucuck bısey .sonra fotoyu tekrar ısımlendırıp kaydedıyoruz.orjınal halıyle yuklenmıyor foto.mesela benım fotolarda alt sol kosede orumcek ve ugur bocegı fıgurlerı kullaandım cep telefonuyla hasırnesır olan arkkadaslar anlamıslaardır az cok.
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla