Konu: bulamadım
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-12-2009, 10:07 PM   #8
DAYI
Guest

Alıntı:
efsane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başta kayıp kepenk ustamdan ve sonra bu sitede emeği geçen tüm müslüman kardeşlerimden ALLAH razı olsun gerçekten çok site gexdim ama bunun gibi siteye daha önce ne rasladım nede duydum ALLAH c.c. emeği geçen bütün mülüman din kardeşlerimin hak muradı versin ölmüşlerine rahmet yaşayanlarınada hidayett eylesin herkesden ALLAH razı olsun
teşekkür ederim kayıpkepenk ustam gerçekten bu site için çok çalışıyorsun ALLAH utandırmasın güç kuvvet versin

selamünaleyküm dostlar işte bizim en mutlu anımız herkesten ve hepinizden allah razı olsun . inanan ve duanın kiymetini bilen biri olarak ne diyeceğimi bilemiyorum. ama şunu iyi biliyorum YÜCE ALLAH bı dualar sayesinderabbim bizleri ayakta tutuyor... duanın en makbulü budur peygamber efendimiz ve büyük zatların dediği bu.. biribirni tanımadan birlerine dua edenlerin duası en makbül duadır...ayrıca teşhisin doğrudur kardeşim kayıp usta bizim kardeşimiz ve ustamızdır müsade ette sitemizinde bi ayrıcalığı olsun sağolasın kardeşim allah sendende razı olsun