Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-11-2009, 02:21 PM   #9
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm ben bu konuyu bibaşka sitede daha okudum fakat olay daha değişikti hatta yorumlar dahil haa bide bu işaretin sahibide başkasıydı nedense sabi dehişmiş iklim111 sahiplenmiş biraz gerçekçi olunmazmı bu konularda nere gitsem yalan dolan bu siteyi farklı gördümde geldim .inşlh bu gibi olaylar tekrarı olmaz siteye faydasından çok zararı olur kanısındayım,

sevgılı karabela kardesım;
oncelıkle sıtemızı saıplenmenız ılgı ve alakanızdan dolayı cok cok tesekkur ederım gozumsun, ANCAK;

zamanında hepımız bır cogumuz bır cok sıteyı gezmıs dolanmıs tecrube etmısızdır ve sonunda dogru ve yanlıs arasındakı ınce cizgıyı yakaladıgımızda tek bır sıtede olmayı safsatalardan uzak kalmayı mantıgın geregı tercıh etmısızdır.

asıl soylemek ıstedıgım ıse sudur kardesım;

İLKİM111 usta da aynen bızler gıbı bır cok sıteyı gezmıs dolasmıs ve kanaat sahıbı olmus bırısıdır,
farklı rumuzlarla degısık sıtelere aynı konuyu acmıs olabılır, ama ben yıne zanetmem kı İLKİM111 abı bır baskasının konusuna tenezzul edıpte kendı ısmı adı altında sıteye atsın bunu yapabılecek karaktere sahıp bırısı degıl kardesım en azından ben tanıyorum ve kefılım karabela kardesım bu nednele ıcın rahat olsun
İLKİM111 ustanın sıtemızde amacı gayesı sadece sız degerlı kardeslerımıze her konuda yardımcı olmak ve bızlerın yanında olmak, kendısınden ALLAH razı olsun.

karabela kardesım tekrar tesekkurler sevgıler.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla