Konu: S.A
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-23-2009, 05:17 PM   #6
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart S.a

S.a
Madem öyle resimli anlatım şart oldu.
İlk önce papidshare sitesinden program indirme nasıl olur onu anlatalım bilmeyenler olabilir.Yukarıda verdiğim link i tıklayın.Açılan sayfada aşağıdaki resimlere göre hareket edin.

RAPİDSHARE sitesinden program indirme

Şimdi de indirdiğimiz programı kuralım.Programı ben anti virüs ten geçirdim ve kullanıyorum ama siz yine de tarattırabilirsiniz.Programa çift tıklayıp aşağıdaki resimlere göre hareket edelim.

Youtube videolarını izleye bilme programının kurulumu

İşlemimiz tamamlanmıştır.youtube sitesine direk girebilir ve ve videoları izleyebilirsiniz.Belli zaman sonra program çalışmamaya başlarsa bilin ki yüklediğimiz programın yeni versiyonu çıkmıştır.Ve onu yüklememiz gerekmektedir.Kullandığımız program Jacker4 tür.Google den bir üst modelini arattırdığınız da bulabilirsiniz.Herhalde anlaşılmıştır.
Kolay gelsin.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla