Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-31-2011, 05:29 PM   #10
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

hocam oymalar dogal degıl bunu kesın olaarakk soyleyebılırım.ewet horosan kabaca dokulmustu ve horosan dokulurken saga sola taşmasın dıye etrafı buyuk taslarla orulmustu.ucgen yer awlu olabılecek bır yer degıl benım kanaatımce cunkı haddınden fazla bayır.tapınak olma olasılıgı war dedıgım yapının onu awlu mesela hocam onun duvarındada horosan war baskada hıc horosan yok.burasına hıc dokunulmamıs daha once hocam el bıle degmemıs.ayrıca benım tapınak dedıgım yer dedemden kalma tapulu yer.ha bu horosanlı yere gelınce.sız ne dersenız dıyın benım gıbı buranın ne oldugunda kararsızsınız bence yıllardır arastırmadıgım yer kalmadı buna benzer baska bır ornek bulamadım gormedım.ayrıca ben orhan baba hayranıyım hocam bu gonul wazgecmez hocaam oraya kıymet werıyorum.sunu samımıyetle soyleyeyımkı oranın bambaska bır hawası var huzur werıyor bana.yorumlarınız ıcın tskr.saygılar
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla