Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-27-2009, 10:18 PM   #3
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

evet içinde yatılası geliyo side müzesinde var bu çeşit lahitler.goryenler varsa yoları düserse gormelerini tavsiyediyorum.ya dostlat bi eski yapılara bakyorum bide şimdiki orme çatma iki çimento çakıl kum badana abi demek istedigim açık.ustalık işcilik zerafet ozanmıs yok artık ole seyler.herkes bisekilde hemen para kazanyım yapıvereyim sateyım düsüncesi peşinde.dikakt etmişsinizdir eski yapılara evlere.o sıvaları yokmu horasan hala kayadan daha sert ve bugune kadar okadar yagmur çamur deprem gormus ve hala ayakta.ben o insanlar ejnebi oasada atese bile tapmıs osalarda ustalılarına göstermiş odukalra maharetlere saygıyla egiliyorum.sanki gözümde her baktıgım yapıda aspendos perge selde sidede ki yapılar tiyatrolar tapınaklar hamamlar lahitler vs hepsinde birer mesaj varmsı gibi.bence en güsel en degerli işaret budur.bir küp altının yeirin gosteren isaretler değil.uamrım nedmek istedigimi anlatabilyiroumdur.hepsindeki işaret iz bakın sizmi zanatkarsınız yoksa binlerce yıl evvel ki bizlermi diyorlar.ve bir noktaya daha değinmek istyorum bence en basit yontulmus bir kaya bile olsa üzerindeki o izler yapılrken ki murc izleri varya işte onalrda birer hazine benim için.sevgiler sygıalr
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla