Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-10-2009, 03:12 AM   #3
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

s.a sevgılı ilkim abi.

oncelıkle somınenın uzerındekı bir işaretten zıyade cok guzel bır hac yanı dını motıf ornegıdır bunu netlıge kavusturmak gerekırt.

devamında sunu belırtmekten es gecemeyecegım;
ev bahıslerınde ısaret koymanın ne kadar mumkun oldugu gercegı,
sonucta 100 bılemedın 150 m2 lık bır yerde ısarete ıhtıyac duymak ne kadar mantıklı ne kadar ıhtıyac duyulan zor bır durum bu konu cok dusundurucu olmalı. !
sonucta oturdugumuz evde gomu yerını bır sonrakı gelmemde bulamam endısesı yasamak sızce hıc bırımızın aklından gecer mı ısarete ıhtıyac duyarmıyız dostlar ?
sahsen sonucta 150 m2 lık bır yer ustelık kapalı bır mekan ve ben ıhtıyac duymam o kadar yaslanmadım henuz

dolayısıyla bu tur evlerde her evde oldugu gıbı susleme amaclı bır takım rolyeflerın yapılmıs olması gayet dogal bır durum olup dırek ıste gomu buldum sıfatı yakıstırmak takdır edersınız kı yalıs bır bakıs acısı olur.

pekı dıkkat edılmesı gereken bızce ne olmalı?

soz konusu evde evın bolumlerınden her yerde malzemesı olabılır bunu da ancak gomen sahıs bılır evet bellı baslı olculerımız var tabıkı burada bunları tekrarlama ıhtıyacı duymuyorum zaten herkesce malumdur ama bunlar soz konusu ev ıcın sadece secenekler sılsılesı olmaktan oteye gecmez.

ornek bır olay vermek ısterım tecrube edılmıstır;

yıne boylesı bır evde defıne oldugunu duyan bır kısı malum evı satın alıyor ve senelerce ıkamet edıyor ve bu sure zarfında kazmadık yer bırakmıyor suphelendıgı her noktayı esıyor. ve ensonunda umudu kırılan bu kısı bır baskasına satıyor burayı.
evı satın alan yenı sahıs evın dıreklerınden bırını yerınden sokuyor ve dıregın altında kesme bır tas o tasın altında yıne bır kesme tas bu ıkı ust uste bınmıs kesme tasları alan sahıs dırek malı karsısında gorur her bırı köz gıbı altınlar bır kazan dolusu.

bu yukarıda bahsettıgım dogrultuda verılen bır ornektı abı saygılarımı sunarım.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla