Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2009, 10:03 PM   #7
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

dayı yapma dayı etme dayı.yaramı destin dayı.dayı halit ve ben kyaseri 1 komando tugayı 1 tabur 1.boluk 3. timde idik.onun kardesi yaside çataktaydı ama onalr bize biraz uzaktılar ve gorusme sasımız olanaksızdı.bu olaydan sora kardesi terhişs aldı.ve o serefsiz amcasının oglu evet serefsiz diyoırum çünkü halitte sevmezdi onu.onun adıda halit kılcan idi ve oda bizim yan tarafımızdaki2. taburda idi.ve oda terhis aldı.dagdaki hhersey basına açıklanmaz malesef orda yanında bizler vardık ve halit kardesim elimim tutuyoırtdu son nefesini verken.bunu serikteki nuri kardes 1 timdeyd o ve halitin annesi babası bilir aradım oanlrı çünkü.hatta babası ısrarla sırt çantasını istedi halitin annesi dedi illa onu gormek istyor ne olur yardımcı ol al getr onu bana içim sdızlıyarak mümkün değil amca dedim onu alamayız ama istesem alrıdım depodaydı cünküaralıkta ohal (olagan üstü hal) birlige dondugunde dedik bu sonuçta amacasını ogludur gidelim bi bas saghıgı diliyelim aradım buldum yukrda kogusta çekitk kardes dedik acımız büük ALLAH rahmet eylesin.okadar rahat tık i bir gorseniz harektlerin ya diyor aadam olmus beni ne diye tutyorlar burda dedğinde bnen kalktım mahoniye de kalk dedim bu nu serefszi bilirdik hata serefszidende ote biseymil dierek orayı terk ettik.biz bi vanda değildik dostlar çok yer gezdik çok seyler gorduk ama halit gibisini gormedim ben.biz yerine gore soguk diye yıkanamzdık ALLAH affetsin sehit olanı melekelr yıkar derdik ama o ole yapmaz gider zap suyuna girer genede yıkanırdı küfr bilmezdi imanı tamdı.ALLAH bize sehitliği nasip edermi acabaderdi.evet annesine çantayı vermedim alamam dedim ama bir sebebi vardı. eger ben o çantayuı verseydim üzerindeki kana bir ana bir bana nekadar dayanbilri üzerinde koskca halit kılcan 77-3 antalya yazsına bir ana Baba ne kadar dayanırdı ömr boyu canı yanmazmıydı asagı yuakrı hepimiz evlat sahibiyiz.o açıdan getrmedim. veremedim....saygılar.dayı vala aklıma geldi bunu dayım neder eder bulur bu konyu kor siteye dedim bir yandan sevindim bir yandan içim buruludu.sagol genede
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla