Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2009, 10:34 PM   #9
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

ayrıyeten burdan bise daha eklemek istyorum kırlan kırılsın üzerine alınanda varsa alınsın.sözüm zengin çocujalrına askere gitmemek için yada torpille otel gibi yerlerde asdkerlik yapan sahsiyetlere.biz vatanımız çıakrsız sevdik kesek sehit olsak diye dua ettik.siz sevgililerinizle baba parası yerken diskoalrda barlarda dans ederken bizler mayınlar arasında ölüm dansı ettik.500 m ilerde bir topukkoparan patladııgnda acaba hangi kardesimiz sehit oldu insallah sakat kalmamas ayakalrı kolları parçalnamamsı gozleri kör olmamsı da sehit olmustr dedik.mayına basmıcaz die tasların üzerinden yürür onumzdeki kişin bastıgı yerlere basardık sizler rep yaprken discoda.anamızla babmaızla binde bir telde konusrken ana bizim rahatızmı çok ii operasyona çııkmyoruz bizi merak etmeyin diyorduk oysaki 2 saat sora operasyona gidecektik.biz sizler gibi otel gibi yerde askerlik yapıpta ana babanızıarayarak ana bize komando egitimi veryolar ana yılan yediriyorlar ana ucaktan parasut le atladık demedik.ana babamıza belkide omrumuzde ilk tek yalanımz buydu bizim ANA OPERASYON YOK....bizler kumanyta yerken gozlerimizin içine bakyorduk taciz gelirse birimze kursun degerse vijdan azabı çeekriz diye birbirimizle yarım ekmegi paylasmakta yarsı edyorduk.ve bunu biribirimze demyor ama biliyorduk.şimdi soryorum o sahsu muhteremelre ve ana babalrına bu vatan sizinmi bizimmi.bi sizmi evlat sahibsiniz bu memelektte.ve merak edyorum birtek zengin çocugu denk gelemyomuda hep koylu saman kokan süt kakan toprak kokanbiz köylü çocuklarımı gittik askere.herneyse saygılar........
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla