Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2009, 10:58 PM   #10
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

ya dayı bu konu bitmez nerden açtın.ALLAH iyiliğin versin basımızdanda eksşk etmesin seni.bakın şimdi tesadüfler zincirine:halit ve yasin birlikte gittiler askere.yasit çatakta.biz seyyar birlik zincidere kayseri.acemiliğmizde beraberdi halitle ısparta dag komando okulu makineli tüfek(mg3)bölüğü.benden 4 yas büük olan abimlede ben gittim askereçaynı tertip.tecilliydi o okuyordu.bir kararla tecili bozdurdu rahmetli babamın ısrarlerına ragmen berbaer gittik büük bi yemek verdik.babamın bir szöüne sahidim onalrı bergbaer askere gonderdim berbaer dügünün yapacagım. onalra bise olacasa bana olsun.abim amasya çavus talimgah ordanda tunceli ardahan damal gezdi.bir çok operasyonalr ve verilen sehitler.biz eger isteseydik dilekceyle ben yada o dagdan inerdi birlige ama asla istemedik ve babama telde soyledigim sudur : eger gir torpil yaprsan dagdan indiirsen sana baba demem ve kaçarım.bende oyle kaldım asketrde.babamı 3 ay kala askerdliğin bitmesine rüyamda türk bayragına sarılı cenzasini gordsum.çokkorktum ve irkildim. tel açtım gece iiydi sesi oh dedim bise yok.dedem felan çoktan olmus bizlerin haberi yok.neyse askerden donduk.ve6 gün olduki geleli kotu bir trafik kazasında vefaat etti .aslında ALLAH bilir ama ben ve abimin mucizevi kurtulsuları askerde diyorumki babamın dilegi tuttu ve o sehitlik ona nasip oldu.....takdir once yaradanın sora sizin
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla