Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-13-2009, 06:16 PM   #1
theimam58
Üye

theimam58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute
Thumbs down Arama Yapsam mı?

S.A arkadaşlar. Bizim köy Eskiden Ermenilerin yaşadığı bir köy. Yaklaşık 2 sene önce köyümüz halkından 2-3 kişi köyün garipsenecek yerlerinde araştırma yaptılar. Büyük miktarda değerli eşya buldular. Fakat aralarında anlaşamayınca içlerinden biri Devlete şikayet edip Altınları ellerinden kaçırdılar. Fakat 3 ay sonra üçüde aynı ayda esrarengiz bir şekilde hayatını kaybetti. Eğer ölmeselerdi çok araştırma yapacaklardı. Ama köyde daha fazla kişi arama yapmayı düşünüyordu. Ama bu esrarengiz olaylardan veya ölümlerden sonra vazgeçtiler ve konu böylece kapandı. Şu an kimse bu konuyu düşünmüyor. Ve ben arama yapsam benim başıma da aynı şeyler gelir mi düşünüyorum. Yardımlarınızı ve cevaplarınızı bekliyorum.
theimam58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş