Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-20-2009, 02:29 AM   #15
Mağaracı16
Moderator

Mağaracı16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 136016
Mağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond reputeMağaracı16 has a reputation beyond repute
Standart slm

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamünaleyküm apo kardeş geçmişini unutan bir millet geleceğine yön veremez. ellbette osmanlının devamıyız bunu inkar etmek aslımızı inkar etmektir biz istesekte yapamayız çünkü insan genlerden noluşur hangimizin gen haritasını çıkartırsak çıkartalım her taraftan ben osmanlıyım diye bağırır. ha şunu dersen anlarım biz osmanlının yaptıkalrı ile övünelim ama ondan daha iyi yapmanın gayreti içinde olalım onu kendimize örnek alalım ama hedefi daha ileri taşıyalım. amamaalesef bizim memleketimizde ama ların sonu gelmez bizim aydınlarımız osmanlıyı bir öcü gibi göstermiş onu yok etmek için elinden gelen her tüğrlü hainliği yapmıştır. ne dil bırakmış ne devlet bırakmış ne din bırakmışlar. herşey yok olmuş velhasıl bu iş çok uzun kardeşim ne sen nede ben çözebiliriz .adamlar öyle bir kılçık atmıuşki şimdi kendileri bile hayret ediyorlar bu millet nasıl bu hale geldi diye... saygılar DAYI
Helal olsun be dayıcım ne güzel söylemişsin.Osmanlı yı yeren bir zihniyeti hala anlamış değilim.Apo kardeşimizi kastettiğimi sanmayın sakın genel olarak söylüyorum.
Mağaracı16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla