Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2010, 11:33 PM   #8
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
yeşil elmas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a dayı şöyle olaylar var. eskiden değerli eşyalarını saklıyıp uyduruktan burası türbe diyen insanlar vardı. türkler inançlı insanlar diyerekten değerli eşyalarını gömüp türbe diye gösteriyorlar.
selamünaleyküm yeşil elmas kardeşim kusura bakma ben böyle bir şey duymadım çünkü türbe denen yer ler milletimizin ortak değerleridir oraları herkes bilir.ama buraları yıktırmak için ermeniler ve rumlar buralarda para var diye söylenti çıkartıyorlar bizim cahil ve bilgisiz gözünü para hırsı bürümüş bazı cahillerde buraları dağıtıp atıyorlar. geçen sene bana böyle birileri geldi . arkadaşları topladık gittik . mezara makine tutuyoruz ama makinacı arkadaşa aleti kapattırdım aramayı öyle yaptırdım ötejilerin haberi yok olaydan ve adamları güzelce selavatladık. onlardan sonra arkadaşlar bana diyor abi niye geldik sen böyle şey yapmazdın . bende dedimki eğer ben onlarla gelip bu şekilde davranmasam belki şimdi bu türbede olmıyacaktı. ama onlar şimdi istanbula yayacak bu türbede mal yok biz makinayla baktık. inşallah türbeyi kurtardık dedim saygılar