Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-30-2012, 11:06 PM   #3
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Seamünaleyküm dostlar çok güzel bir konuya değinmisiniz allah razı olsun inanın aynı duyguları paylaşıyoruz. Bnde sizler gii israil düşmanıyım keşke bu şerefsizlere savaş açılsa inanın ik orduya müracaa edeceklerden biri ben olurum .bunu latife olsun die söylemiyorum.ama atladığımızbir konu var.bu gün türkiyenin ne durumda olduğunu bileniniz varmı yani 80 senedir türkiyeyi yönetenlerin bu milleti memleketi ne hale soktuklarını biliyormusunuz.her kesin elinde en az üç beş tane kredi kartı var israil istese bütün türkiyenin kartlarını bağlar çünkü tamamı israilde yapılıp geliyor .bütün banlkaların şifreleri onların elinde .ordununelindeki savaş uçaklarının tüm şifreleri onların elinde ev bu şaka değil aklınıza şifreli olarak ne gelirse tmamı onların yapımı elindeki uçak israil uçağı ateş etmiyor bunları biliyormusunuz
eğri oturup doğru konuşalım bu güne kadar gelenler yan gelip yattıysa suç bu iktidarınmı olmalı .hayır ama durum böyle yani israil isterse seni kımıldatmaz. Evet başbakanın yurt dışındaki bütün bilim adamlarını ülkeye çağırmasının sebebi bu yurt dışına gdip tahsil yapmak isteyen öğrencilre sonsuz kredi diyebağırmasının sebebi bu süleyma demirel senelerdir yan gelip yattı cezasını şimdi çekiyoruz millet olarak amerikanın uşaklığını onlar yaptı zamanında ama bu uşaklıktan pat diyede kurtulunmuyor. Elin oğu kapmış bacağında koparmayınca bırakmaz.inşallah o güleridegöreceğiz yakındır. Herkese saygılar lütfen anlış anlaşılmasın siyaset yapmıyorum bu aynen gerçektir..saygılar