Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2011, 12:30 AM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

SELAMÜNALEYKÜM DOSTLARIM
ben bu güne kadar makina kullanmadım ne zaman makina kullanmaya tavassut ettiysem dostlarımla aram açıldı .çünkü makina başka diyor işaret başka diyor işaretle makinayı aynı yerde buluşturmak mümkün değil . zaten benim kanıma göre adam mal bulan makinayı neden satsın . bir işte on yılda makinadan alacağı parayı alır . neden makina yapıpta para kazanacağım diye uğraşsın. bizim memleketimizde bu teknoloji heniüz yok dışardanda iyi makinayı bize vermezler adam kendi malını sana bana kaptırmak için türke makina verirmi gelen makinaları görüyoruz ben makina ile mal buldum diyeni tebrik etmeye hazırım ha tektekçiler buluyor ama kaç cm de dağılmış malı tek tek topluyor buna şahit oldum bunu normal dedektörler yapıyor ama bir metrenin üstündeki malı bulan makinayı göremiyorum . saygılar DAYI