Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-28-2011, 07:08 PM   #7
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

MURJLU KAYA KONUSUNDA DAHA ÖNCE FİKİR BELİRTMİŞ OLMAKLA BERABER O ZAMAN RESİM YAYINLAMA İMKANI YOKTU ŞİMDİ YAYINLIYORUM BİR NOLU RESİMDE GÖZÜKTÜGÜ GİBİ MURJ İZİ SAYISI KADAR VERİLEN YÖNDE İLERLENDİ AÇILMIŞ MAGARA GÖRÜLDÜ BU MAGARA BÜYÜK OLASILIKLA DÖNEM SOYGUNUNA UGRAMIŞ SONRADA YOL ÇALIŞMASI SIRASINDA TEKRAR DOLMUŞ GENE RESMİN GÜNEYİNDE GÖZÜKEN TEK MURJ İZİ YÖNÜNDE ARAŞTIRMA İHTİYACI DUYMADIM ALINMIŞ OLMA OLASILIGI FAZLA OLDUGUNDAN BU KONUDA Hira _Pc ustama katılıyorum ve diyorum ki belki antik veya mitolojik oyun olabilir ama aynı zamanda define işareti
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg a1.jpg (97,5 KB (Kilobyte), 41x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg a2.jpg (97,9 KB (Kilobyte), 31x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg a3.jpg (97,7 KB (Kilobyte), 28x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg a4.jpg (95,1 KB (Kilobyte), 28x kez indirilmiştir)
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla