Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-03-2013, 05:10 PM   #49
nopanik
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 11
nopanik is on a distinguished road

s.a üstatlar ben bu defin işine bir iki senedir merak sardım son iki aydırda gebze yakınlarında araştırmalarda bulunuyorum bu gittiğimiz yerlerde bazı işaretlere rastladık bunlardan ilk,i mağara gibi bir yerin sol duvarında hançere benzettiğimiz üç adet işaret var yanlız bu işaretlerin biri sanki balık kuyruğu gibi ve işaretlerin bulunduğu kayanın yaklaşık üç dört metre yukarısı tuvalet cukuru gibi delik var bu işaretlerin sağındakı kayada üç adet dikey inen derin cizgiler var ve sağdaki taştan 6-7 metre ötesinde fil ayağına benzeyen iki metrelik bir taş daha var ve bu taşın tabanı düz başka taşın üstüne oturtulmuş gibi bunun akabinde bu işaretlerin birazdaha yukarısına cıktığımız zaman sanki hamile bir kadına benzeyen bir taş daha var bulunduğumuz noktadan 100 150 mt aşağısı dere ve bu dereyi takip ettiğimiz zaman bir işarete daha rastladık buda V işareti şimdi üstatlar benim sizlerin tecrübenize ve bilginize ihtiyacım var Bu V işaterini nasıl takip etmeliyim etrafında neleri aramalıyım şu anda dere kuru gibi eylülde çoşuyor birde aynı bölgede sofra kaya ya rastladık fakat sağ olsun ehil olmayan anlamayan arkadaşlar bu kayayı ikiye bölmüşler ve işaretleri harap etmişler bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim nelere dikkatt etmeliyim nasıl bir yol izlemeliyim şimdiden teşekkürler saygılarımla
nopanik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla