Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-14-2009, 01:33 PM   #10
contrabutex
Üye

Tecrübe Puanı: 2016
contrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond reputecontrabutex has a reputation beyond repute

arkadaşlar allaha inanan bütün insanlar cinlerin varlığından şüpesi yoktur ayetleri vardır cin suresi örnektir sahiplenme konusuna gelince çoğu kişi bunuder ben sadece çok samimi olduğum ve yalan olacana kaat bile getimrmediğim bir arkadaşımın başna geleni anlatmak istiyorum yerin iki buçuk metre altına indiklerinde düz bir kayaya denk gelmişler ve altından arılar çıkmış korkuyla kaçışıt çırpınırken arkadaşım birtanesine vurmuş yere düştü diyo fakat gördüğüm arı deyildi artık gerisini siz anlayın hocalarla konuştum olabileceni söyleyen de var 18bin alemden biriside onlara ait ben inadım ama gerisi sizin fikrinize kalmış
contrabutex isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla