Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2009, 08:42 PM   #5
MEZARCI
Banned

Tecrübe Puanı: 0
MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute

dün akşam face booktaki bi grup ta yorum yaptım kendilerini Türkçü ilan eden grup 136 000 üyme barındırıyor , dedimki 25 gözü kara delikanlı arıyorum varmı içinizde canından kanından vaz geçebilecek diye 20 kişi msn mi ekledi yarım saat kadar konuştuk ciddi şekilde kaç kişi ilgilendi biliyormusun sadece 2 kişi demekki dostum vatan klavye ile kurtulmuyormuş vatanı çok seven gizlilik içinde toplanır gereğini yapar tabiki üzülüyoruz şehidlerimize ancak 2 gün sonra unutuyoruz ben askerliğimi ağrı doğubayazıtta yaptım 5 arkadaşım şehid oldu benim sağ ayağım sakat kaldı ne için bu itler meclise girsin diyemi dağdan inip 5bin lira alsınlar diyemi vatanı bölüp parçalasınlar diyemi onun için mounter kardeşim boş ver mevzuu derin saygılarımla

mezarcı
MEZARCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla