Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-19-2011, 10:42 PM   #10
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
menderes1278 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dostum adam stüdyo resimleri hazırlamıyoki denk gelmiş cep tlf ile çekmiş, eleştirmeye gerek yok hepimiz aynı yapıyoruz. sonuçta biz profesyonel defineciyiz ama amatör fotoğrafcıyız
Haklısın kardeşim çoğumuz amatör fotoğrafçıyız tabiki.
Ama siteye fotoğraf gönderen arkadaşların çoğu,en azından deklanşörü bir metre geriden tutup hiç olmazsa bize adamın suratını gösteriyor.Kimse bu AVCI arkadaşın yaptığı gibi kamerayı adamın burnuna dayayıpta çekmiyor.
Diğer konulardaki değerli paylaşımlarını okuduğum için de;arkadaşımızın bu görüntülerinde art niyet aramıyorum.(aksi durum olduğuna inansam,mesajlarına yorum bile yapmam)
Söylediklerim zülfüyarine dokunursa;belki tutumunu gözden geçirir de, fotolarına özen gösterir diye eleştirimin dozunu özellikle biraz yüksek tuttum.
Çünkü işaretin bulunduğu kaya ile birlikte çevrenin detaylı fotoğrafları olmadan yapılacak yorumlar vebale girmemizin yanında;karşı taraf için de boşa zaman ve para kaybın yanında gereksiz adele ağrısına sebep olurlar.