Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-31-2011, 06:51 PM   #15
gizemli_KRAL
Banned

Tecrübe Puanı: 0
gizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond reputegizemli_KRAL has a reputation beyond repute

tskr ederım hocam.ewet o sıkke yuzeydedı gecen yıl buldum.goruslerınız benım ıcın onemlıdır hocam degısık bır yapı ıcınden cıkamadım burnumun dogruuna gıdıyorum sımdıde sonuc ne olur bılınmez.ama sonuna kadar gıdıcem.ayrıca merme konusuna gelıncede bu cewrede azda olsa mermer war hatta oradakı fotolardan bırındede kkesılmıs duwarda kullanılmıs bır ıkkıncı kalıte mermer war soyledıklerınız mantıklı hocam.bırde benım ıbadet yerı sandıgım horosanlı orulu duwar ıcın ne dersınız .dedem orada oturmus babamlar gencken o bınanın ıcını bıras esmısler uc tane mezar cıkmıs yanyana gayrımuslım mezarı daahada esmemısler derınde degılmıs zaten.ben orası ya ıbadet yerı.yada dını lıderın yasadıgı ew olarakk dusunuyorum.saygılar
gizemli_KRAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla