Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2009, 04:44 AM   #17
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute
Standart Konya

s.a arkadslar.bu dolandrcılık konusa birde bizim basımızdan geçen olayla bilgi vermek istedim.okadar sehir bahsetmişsinizde en önemli yeri unutmusunuz...KONYA tabiki.bir arkadım vardı yana done beni arar.iki elin kandao lsa gel goruselim gittim.saglam güvendigim bir dostum bu.halada ole.bunun eski işyerinden beraber yemek yeyip içitikleri bir arkadsı bunu aramıs ve elinde 3 tane heykel oldunu ve birini som altın oldunu solemiş.aga sen nediyosun dedim.sen nederce tanyon bu adamları felan.wla dedi tanyorum ama söz konusu yer konya olunca dedi sana tam güvenyorum diyemcem dedi.adam diyomus illa gelin burya felan.dedim ki gidelim oke alalaım malı gidelim müzeye satalım.ok dedik.adamla tlde gorstuk felan adam elimde resimler var dedi pazarlıgı ole yapalım.ben huylandım konusmasından çok süphe çekicydi.sora dedim siz bi byurun misafiirimiz olun tansalım felan ok dediler zor bela geldi3 kşi.tiplere bi baktım abi tamam dedim ya bunalr doalndrcı.ee resimler dedik adamalr harbiden çıardı resimleri aynen dediği gibi orjinal ve birisde altından.büsbütün heykeler altın olan45 cm kadar digerleri tas olanalrda 60 kadar.yalnız dedi sorun var.malalrı biz biyere sakaldık dagda bi yer olduug yere bi çoban gelmiş ordan ayrılmyor. ou kafalamız lazım.e nasıl dedik oraya gidecez hepimiz 3 er milyar koyacaz adamın gonlunu kzncaz malı alıp gidecez.eee orda bi dur aga dedim ben bu iş neiş felan.biz bi düsünelim dedik sora bunlara ok e dedik siz gidin biz gelecez.plan belli çobanda onalrdan ve bizi orya çekip15 milyar parayıda alıp bizide o dag basına gomuverecekelrid arkadslar.sora telde ddik biz yokuz sen malı al haber ver sora adam 2 gün sora aryor ve tmm ddiyor mal elmiizde konya postanesine para yatrıın geleim diyor......yaaa arkadslar mana sii siz olun tongaya düsmeyin mazalah mezarınız belli olmaz.....sayglar
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla