Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-25-2009, 01:13 AM   #10
acemişansı
Üye

acemişansı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 13016
acemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond reputeacemişansı has a reputation beyond repute
Standart birileri diyor ya

s.a. şimdi bu resimlee bakınca insanın aklına tekbir işlem geliyor buraya cuk diye oturuyor ama yer müsai değil işte şimdi bende bunlara aynını demek istiyorum da burası yeri değil eminim anlayan anlamıştır. sonrada medeniyet kardeşlik dostluk çağdaşlık falan geçin bunları siz önce tarihinizdeki bu kara lekeleri silin sonra bana gelin allahım bana bir can vermiş onuda zamanı geldiğinde alacak ama isterdim ki bu insanlıktan medeniyetten kardeşlik ten nesibini almamış birine hesap sorsam da sonra alsa. gene de dua etsinler ki bizim insanlarımız hala sabırlı bir de şu içiminde HEPİMİZ ŞUYUZ BUYUZ DİYENLER VARYA bu resimlere baksınlarda ne yapmaya çalıştıklarını anlasınlar ama nerde bunlara kompresörle insanlık ve alık pompalasan ........ gerisi site için sakıncalı olabilir ama derdimi anlamışlardır
acemişansı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla