Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-19-2011, 10:39 PM   #6
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Selamünaleyküm dostlarım bana görede bu iş nasip işidircenabı allah insanların rızkını vermiştir okadar ayrıntılıdırki bu konu nasibin olmayan şeye elini dahi süremezsin ne kadar zorlarsan zorla bir an yakaladım dersin ama bakmışsın elinden kaçmış bu o derece dirki nasib işi diyarbakırdan karpuz gelir koskaca karpuzu tek başına yiyemezsin mutlaka onda nasibi olanlar bir araya gelecektir . Diyebilirmisin manavdan aldığın bir meyveyi veya sebzeyi ben şunlarla yiyeceğim kesinlikle hayır . Ha genelde ailenle yersin ama onda nasibi olan yolcu ve misafirlerde vardır onlar gelmeden o yiyecek senin sofranda ortaya konmaz. Onun için ben derimki bu işte eğer nasibin varsa seninle beraber nasiblenecekleri bulman lazım oda zamanı gelince hiç ummadığın adamlarla olur sende şaşarsınne kadar gezersen gez o seni bulana kadar hiç bir şey yapamazsın.ama benim bu işte nasibim yok diyede evde yatmanın bi anlamı yoktur sende seninle birlikte nasibi olanları arayacaksın saygılar