Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-14-2009, 08:59 PM   #3
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamünaleyküm mezarcı kardeş cenabı ALLAH her yarattığının ömrünü vererek süresini tayin etmiştir bizimde süremiz bize çok gibi geliyor ama ezanla namaz arası olan bir ömür nasıl uzun olur sorarım sana. süleyman aleyselam zamanında kadının biri feryat edermiş süleyman sormuş ne oldu diye küçük oğlan hastalandı ona feryad ederim demiş kaç yaşında oğlan diye sormuş süleyman 250 yaşında dahada çok ufak demiş. ahır zamanda gelecek ahmedin ümmeti 60 yada 90 yıl yaşayacak deyince kadın bizim istihkam gibi o zaman ben olsaydım taş üstüne taş koymazdım demiş. acaba şimdi çalışmayan varmı