Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-21-2010, 10:21 PM   #15
synnada
Üye

Tecrübe Puanı: 3015
synnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlayılmayacak birşey deyil dayı PARAYA GÖRE KÖFTE.VEYA HERGÜZELE BİR KUSUR MİSALİ nokta 106 600tl mevcut yabancı forumlardan direk getirtebiliyorum arkadaşda cihaz hem pahalı hemde yaramaz oldugunu söyledi bende dedim hergüzelin birkusuru var okm exp 4000 in bile bununmu olmucak öle işte tartışma değil aslında ifade edememe
hem daha iyisi varsa ALLAH RIZASI İÇİN EKLESİNLERDE MİLLETDE YARARLANSIN ne diyeyim
sevgılı ozooo kardesım kırıcı kelıme kullandıysam ozur dılerım ama soyledıgın cıhazı duyunca ınan ona dellendım neden dersen ben o cıhazdan aldım olmuyo olmuyo yanı bende kusurmu var dıycem benım dısımda kı kullanan sahıslarda hemfıkırız haa bana dersen yanı benım sahsı fıkrım tesero tejon::mınelap ex 2 yada su an kullandıgım whıtes pro 6000 xl yanı ben aslında onu demek ıstedım
yoksa kımsenın fıkrı ıle alay edecek degılım bakarsın benım fıkrımede gulen vardır saygılar....
synnada isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla