Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-18-2011, 06:22 PM   #7
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

bazı noktalarda size katılmakla beraber genelde ayrılıyorum size soruyorum siz aç kalsanız
silaha sarılırmısınız veya devletinize baş kaldırırmısınız işim geregi türkiyenin büyük kısmını dolaştım sene 1993 cerrahpaşa tıp fakültesinde karadenizli bir vatandaşı gördüm ayagında bildigin lastik ayakkabı dogu güneydogoda bunu giyeni bulmak zor ha askerin aldıgı maaş yüzünden rabbine ve devletine şükretmedigi o ortamı saglayan kişiye dua ettiginide gördük şu anda dogu güneydoguda sunulan teşvik prim indirimi ucuz elektirik destek projesi türkiyenin hiç bir bölgesinde yok ama benim vatandaşım yine aç niye çünkü rahat ve hileye düşkün tarıma verilen dogrudan gelir destegi sırasında diyarbakıra verilen destek topragının 3 katıdır haram parayla ne yapılabilirki olayların başlangıcında bulunan cesetlerin sünnetsiz oldugunu söylemem ne anlama geldigini bilirsiniz herhalde biraz dagınık yazıyorum ferhat tunç diye bir sanatçı şarkısında benim dinim zerdüşt dini demektedir degerli bir üyemizin dedigi gibi vesselam hiç bir şey vatana ihaneti ve dinini reddi gerektirmez
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır