Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-18-2009, 07:16 PM   #4
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Standart daha niceleri var bu milletten saklanan ve kaçırılan!!!!!

bu milletten daha nice eser ve degerler saklanıyor,kaçırılıyor,gizleniyor va dahi peşkeş çekiliyor!!! EY TÜRK OĞLU TÜRK UYANDA TİTRE VE KENDİNE GEL.!!!BİZİM MEMLEKETTE Bİ SÖZ VAR ÇOK DOĞRU BİR SÖZ ALMANLAR TÜRKLER İÇİN DEMİŞKİ ''KIZILIRMAK AKAR,TÜRK BAKAR!!!''işte tarihimizi saklarlar ,gizlerler ,çalarlar bizlerde bakarız!!!!gariban TÜRK OĞLU TÜRKTE yer altından İSLAM a göre helal olanı almaya çalışsa hemen yakalarlar.benim güzel ülkemde esirim ben!!herkes hür olduğunu sanmasın boşuna!!!bu siyasetçiler,masonik düzende bizleri daha çoook rezil ve bedbaht ederler. ben bu yeraltı şehirlerinden dört yeri biliyorum.
1-kars-erivan arası
2-kayseri-erciyas dağı arası
3-şanlıurfa
4-mardinde
hataydada olduğu rivayet var.TÜRK GİBİ ATİK VEÇEVİK ,MÜSLÜMAN GİBİ AKILLI VE ZEKİ ,DERVİŞ GİBİ SABIRLI,KUŞ GİBİ ÜRKEK VE DİKKATLİ OLUN EMİ
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla