Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-18-2010, 02:53 PM   #3
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

II.abdulhamiti tarihe kotu tanitanlar yahudi ve sebatayistlerdir
sebebi ise bugunku israil ve filistin toraklarini yahudilere para karsiligi satmamasidir
II.abdulhamitin okadar merhametli oldugunu anlatirlarki onun padisahli doneminde sadece 1 kisi idam edilmistir geri kalanlar hep affedilmisri hatta kendisini bombayla oldurmeye calisanalri bile affetmistir
ayrica cok akilli bir siyast adamidir
icinde bulundugu donem olarak kanuni olmak kolaydir cunku guclu bir devlet devraldi ama abdulhamit olmak zordur
cunku daha yeni padisah oldugunda kenidni 93 harbi icinde buldu bazi pasalar sayesinde onlarin bila canalrini bagislamistir
mekani cennet olsun
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla