Konu: stavroz
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-22-2009, 02:24 PM   #5
lybre
Guest

Tecrübe Puanı: 0
lybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond reputelybre has a reputation beyond repute

dotum senin için iice gider bida bakarım.çatalasmyor.ve stavrozların ucları apalı 3 geni andryor.uzunlukları eşit.o ön taraftaki dedigm değilde yan taraftaki stavrozun içine kırmızı bir renk herhangi bir madde ile yaplmıs ve hala o kırmızılıgı koruyor.etrafında baska isaret goremedim.bu ayak degim seylerin üzerinden su geçyor eskiden bir yere su tasııslar.ve sunuda belrtyim ustam belki bir yarar olur40 m kadar ileriisinde tarihi bir çesme.çok eski.bir dere yatagının tam ortasında kemer ama eskiden orda dere olduna hiç ihtimal vermyorum.değim kemer 20m ilerisiye 20 m gersinde baska kemer olamaz çünkü bir tepeden çıktıktan sora bu kemer var sora d
ger tepeyle bir lesyor ordada magaraya geçyo su magaranın bitiminde takrar kemer.umarım açıklyıcı olmustr.teskr
lybre isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla