Konu: Samsun
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-28-2008, 08:23 PM   #2
OPTİMUS
Tecrübeli Üye

OPTİMUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 27016
OPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond reputeOPTİMUS has a reputation beyond repute

selamün aleuyküm ben geldim Allahın izinyle bizlerde ubndan sonra bulda olmakta guru duyacağız inşllah yanlız dikkatimi ilk önce burası çekti hocam ben, tanırısn uzaktan yakından inşllah ben samsunluyum ve havza ilçesinde oturuyorum ve lerdüğe köyü yeni ismi çamyatağı köyü oldu burda biliğiniz yer varsa menun olrak elimden geldğince yardımcı olmaya çalışırım bir höük çslışması yaptım netice lamadım maddi sıkıntı olduğundan pesetmek zorunda kaldım ve birde ayak izi var burda ama kesin bilgi bege arsa elinizde evel Allah yarıdmcı olaya çalışırım oda sizi tanıdığımdan dolayı
saygı ve sevgilerimle ALLAH yapacanız yardımlardan razı olsun siteniz mübarek ve hayırlı olsun i,nşllah
saygı ve sevgilerimle

( OPTİMUS )
OPTİMUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla